Nasza Oferta

Macarons Tower

WIEŻA MAKARONIKOWA

Prawdziwie przykuwająca uwagę ekspozycja, która wyróżni się na każdym wydarzeniu. Dostępna w różnych rozmiarach i kompozycjach. Piramida makaronikowa oferuje oszałamiający wybór smaków i kolorów. Może być także elegancką i mniej kosztowną alternatywą dla tradycyjnego tortu weselnego. Idealnie sprawdzi się na rodzinnych uroczystościach, baby shower, wieczorach panieńskich i kawalerskich, urodzinach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, świętach i balach sylwestrowych. Możliwość personalizacji kolorów i smaków tak, by pasowały do motywu i okoliczności.

PERSONALIZOWANE MAKARONIKI

Uosobienie słodyczy? Nasze personalizowane makaroniki! Czy to impreza firmowa, wesele, wernisaż, czy prywatne zgromadzenie, Macs&Sweets pomoże Ci zrealizować Twoja wizję. Możemy wykonać wydruki logo, testu, zdjęć, dat - możliwości są nieograniczone! Fantastyczny sposób na słodki poczęstunek dla klientów lub reprezentację marki na targach. Nasze personalizowane makaroniki to słodka wizytówka, która będzie pięknym podziękowaniem na każdym znaczącym wydarzeniu. Jeśli planujesz wydarzenie o konkretnym motywie przewodnim, możemy stworzyć razem makaroniki które są więcej niż tylko deserem

PREZENTY DLA GOŚCI

Nasze makaroniki jako słodki prezent to pomysł który olśni Twoich gości. Nadaja się idealnie do ozdoby stołu, zestawów prezentowych i ekspozycji deserowych. Nieograniczona ilość smaków i kolorów pozwoli nam stworzyć wyjątkową kompozycję z myślą o Twoich gościach czy motywie przewodnim wydarzenia.

SŁODKIE LITERKI

Życie jest jak pudełko makaroników... przepiękne i pełne smaku! A na dodatek może posłużyć za liścik miłosny, urodzinową kartkę czy słodki telegram. Dekoracja z jadalnych, czekoladowych literek wywoła szeroki uśmiech przy otwieraniu pudełka, a dalej jest jeszcze smaczniej! Ilość możliwych smaków i połączeń gwarantuje, że uda się stworzyć kompozycję specjalna i wyjątkową dla obdarowywanej osoby. Urodziny, walentynki, rocznice - każda specjalna okazja może być jeszcze słodsza!

TORCIKI MAKARONIKOWE

Tort urodzinowy w nowym, lżejszym wydaniu? Nasze torciki makaronikowe to nowoczesna i elegancka odsłona klasycznego tortu. Swoboda w wyborze smaku, koloru i dekoracji daje nieograniczone możliwości personalizacji. Torciki makaronikowe to przesłodki element najpiękniejszych chwil - urodzin, rocznic, chrzcin czy wieczorów panieńskich. Używamy najwyższej jakości składników - wszystkiego najlepszego!

MAKLERY

Nasz autorski pomysł na maklery - makaronikowe desery - przyjął się we Wrocławiu błyskawicznie. W końcu co może być lepszego od makaronika? Potrójny makaronik! Każdego tygodnia dostępne w lokalu w innym smaku, na zamówienie dostępne w nieograniczonej kombinacji smaków i kolorów. Możliwość nadruku jadalnym tuszem czy dodania słodkich literek czyni je idealnym prezentem.

Scroll to Top